Ceyda Tavukçular

0

Takipçi Sayısı 3
Toplam Seans Sayısı
0
Toplam Saat
0
İyi Puan
0
İyi Level
00

Hakkında

Lise yıllarından beri, alışılmış beslenme ve yaşam şeklini sorgulamaya başladı. Her zaman vücudunu dinleyip, onun istemediği hiçbir şeyi yemek istemedi. Bu bilinçle büyürken, bütün hastalıkları, aslında bize öğretilen yaşam şekline razı olmakla edindiğimizifark etti. İnsanlara daha sağlıklı bir yaşam, daha güçlü bir beden için yeme alışkanlıklarını değiştirebileceklerini, yeni bir yol keşfedebileceklerini anlatmak için Hippocrates Health Institute(USA)’dan aldığı eğitimle “Sağlık Eğitmeni” oldu.

Reiki, Refleksoloji ve İridoloji’nin yanı sıra ‘Raw Food Chef’ & ‘Growing Living Food’ eğitimleri ve Svagito Liebermeister’den Aile Dizimi eğitimleri aldı. Medikal Astrolog ve Psych-K Advanced (İnanç Sistemi Dengelemesi)

Kolaylaştırıcısı olan Ceyda Tavukçular, kişilere özel bütünsel sağlıklı yaşam stilini oluşturmak üzere bireysel danışmanlık; Hillside Beach Club/Fethiye gibi otel, restaurant ve okullara sağlıklı menü oluşturma, juice and wellnes konularında kurumsal danışmanlık veriyor.

Sağlıklı Yaşam, Juice & Detoks, Canlı Beslenme & Filizler, Medikal Astroloji konularında çocuk-büyük herkese atölye ve eğitimler düzenliyor.

Videolarım

Mart 2023

Seanslar