Cansu Durucan

0

Takipçi Sayısı 4
Toplam Seans Sayısı
0
Toplam Saat
0
İyi Puan
0
İyi Level
00

Hakkında

İç sesini takip etme güdüsü, Cansu için yolculuğunun kaynağı oldu. Mimarlık ve Marka Tasarımı okuduğu yıllarda; İnsanların yaşadıkları toplum düzeninde mutlu olmaları üzerine araştırmalar yaptı.

Her şey günden güne hızla hareket ediyor, kesişim noktaları çoğalıyor, dış kaynaklar kişinin içsel huzurunu yakalaması için yetersiz kalıyordu. 2010’da Meditasyon ile tanıştı ve hayatının merkezine aldı.

2014 yılında Hindistan’a taşındı. 2015 yılında katıldığı Transformal Nefes® seminerinde nefesin getirdiği yüksek bilinç seviyeleri ile tanıştı. Nefes Terapisti ve Grup Lideri oldu. 2015’dan bugüne TN® tekniğin kurucusu Judith Kravitz ile beraber bir çok seminerde yer aldı ve eğitmenlik eğitimini Los Angelas’da tamamladı.

Nepal’de Kopan Manastırında Budist Felsefesi üzerine çalıştı. İtalya’da 10 Günlük Vipassana kursunu tamamladı. Peru, Kutsal Vadi’de aldığı And Dağları şamanlarının uygulamalarına dayanan Munay-Ki inisiasyonu ile, genetik ve karmik enerji ağını iyileştiren aktarımlara alan tutmaya başladı.

Kişilerin yaşam ve nefesleri ile olan bağını keşfetmeleri için yol gösteren ve süreci kolaylaştıran kişi olarak çalışmalarına devam eden Cansu; özenle, titizlikle ve odaklanmış niyetlerle çalışmanın, yolda, yolun kendisi ol’manın esası ile keşif alanını yol arkadaşları ile paylaşır.

Bu yol; kişilerin enerji alanlarını dönüştürmeleri, yükseltmeleri ve kendi tam potansiyellerini kullanan bir yaşam sürmeleri üzerinedir.

Videolarım

Aralık 2022

Seanslar