İhsan Yelkencioğlu

0

Takipçi Sayısı 0
Toplam Seans Sayısı
0
Toplam Saat
0
İyi Puan
0
İyi Level
00

Hakkında

1976 senesinde İstanbul’da doğdu. Şişli Terakki Lisesi’nden sonra Bilkent Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okudu. Ardından Yeditepe Üniversitesi’nde MBA ve Işık Üniversitesi’nde İşletme doktora eğitimi aldı. 
2009 Yılından sonra kişisel gelişim konularında eğitim almaya ve çalışmalar yapmaya başladı.“Usui Reiki” enerji şifası üzerine eğitim aldı ve 2014 senesinde Reiki master oldu.2016’da Regresyon Uzmanlığı eğitimi aldı ve Dünya Regresyon Uzmanları Birliği’ne (EARTh) profesyonel üye oldu. Halen EARTh’ün halkla ilişkiler komitesinde görev almaktadır. 2017 Senesinde, “Bütünsel Koçluk” eğitimini tamamladı. Çeşitli kurumlarda konferanslar ve eğitimler verdi.
Ardından Mindfulness Modern programı ile tanıştı. Mindfulness kavramını tüm dünyaya yaymayı ve bu alanda eğitmen yetiştirmeyi hedefleyen uluslararası konsorsiyum “Mindfulness Alliance”’ın sertifikalı eğitmenlerinden olan İhsan Yelkencioğlu halen Mindfulness Modern Eğitmeni olarak eğitim vermeye ve farkındalığı artırmaya eşlik etmeye devam etmektedir.

Haziran 2021

Seanslar